Весняні клопоти лісівників

Весна цього року видалася досить ранньою й теплою. А це в свою чергу сприяє ранній лісокультурній кампанії. У погоні за  вологою ДП “Новоушицьке лісове господарство”, навіть попри незначні обсяги лісокультурних робіт, якнайшвидше та в оптимальні строки намагається здійснити посадку та доповнення лісових культур. Адже волога – це життя.

Тому станом на 21 березня уже  посаджено лісові культури на площі 4,9 га,  доповнено культур на зрубах 15 га. Насамперед особливу увагу приділено доповненню захисних лісових культур на яружно-балкових землях. Доповнено уже 31 га таких культур.

Активно для здійснення лісокультурних робіт та для проведення освітньо-роз’яснювальної роботи залучається учнівська та студенська молодь. Насамперед – це учні шкільних лісництв Новоушицького району. У рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” вони разом з працівниками лісгоспу доповнили захисні лісові насадження площею 0,5 га поблизу села Куражин. Також із ними було проведено змістовну бесіду на тему відтворення лісів та ролі у цьому лісівників.

Активно залучаються до лісокультурних робіт студенти лісогосподарського напрямку Новоушицького коледжу ПДАТУ. Вони доповнили лісові культури   в держлісфонді  обсягом 3 га, а також у захисних лісонасадженнях  – 5 га. Для них це, насамперед, ознайомлення з особливостями обраної професії. А для підприємства  – суттєва підтримка в цей досить напружений період.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*