ВИВЧАЛИ ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД

Делегація з Хмельниччини відвідала Польщу. До складу групи увійшли директори підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. В рамках поїздки делегати відвідали компанію AgroLas Co. розміщену в регіоні Лодзі. Вона надає послуги з доставки машин та обладнання для садівництва і лісового господарства.
Під час поїздки керівники лісгоспів мали змогу ознайомитися із технологією вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а також сучасними теплицями для вирощування сіянців, із механізмами для посіву, догляду, зрошення, підживлення, викопки сіянців з відкритою кореневою системою та посадки сіянців у відкритий грунт.
За час перебування у сусідній державі вони оглянули всі сучасні системи, що застосовуються у лісорозсадницькій справі та насінництві. Найбільшу увагу було приділено вирощуванню сіянців дуба та сосни звичайної.
За інформацією Шепетівського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>