Вивчають англійську мову за професійним спрямуванням

Славутський лісгосп завжди йде в ногу з часом. Це стосується не тільки лісовирощування, де місцеві вартові зелених шат впроваджують сучасні європейські методи господарювання, а й  соціальних питань, самоосвіти.  Оскільки підприємство має закордонних партнерів, його спеціалістам і керівникам дуже важливо знати англійську мову, яка є основною в  міжнародному спілкуванні.

     З цією метою в лісгоспі відкрито своєрідні курси,  де заняття ведуться тричі на тиждень. Опановують англійську  шляхом проходження тренінгових модулів.  Широке коло питань тренінгу має за мету удосконалити  вивчення англійської мови за професійним спрямуванням, тобто покращити мовні навички лісівників за фахом.

    А ще ж необхідно впроваджувати європейські підходи до  лісівництва, як це передбачено в міжнародному проекті розвитку лісового господарства в Закарпатті  – FORZA. А тут знання англійської – обов’язкове.

          Також однією з мотивацій вивчення англійської мови  є сертифікація лісгоспів за схемою Лісової опікунської ради, яка передбачає щорічне підтвердження відповідності ряду визначених стандартів ведення лісового господарства на підприємстві.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

Англійська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*