Визначено переможців конкурсу «Новорічна фантазія»

Конкурс «Новорічна фантазія», який проводився Національним природним парком «Мале Полісся» у двох номінаціях: «Ялинкова прикраса» та «Новорічна листівка для Захисників України», завершився.

Діти Хмельниччини вигадували, фантазували і виготовляли свою новорічну прикрасу та новорічну листівку для Захисника, втілюючи свої мрії.

Але, найголовніше, на що чекали діти, це підведення підсумків конкурсу.Як завжди, членам журі, було дуже складно обрати найкращі роботи, адже на конкурс надійшло 197 робіт і кожна з них була гарною, цікавою та оригінальною.

Участь у конкурсі взяли діти 24 загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів освіти. З них, за результатами роботи конкурсного журі, визначено кращими наступні роботи:у номінації «Ялинкова прикраса»:

– Єви ФЕДОРЧУК – учениці 3 класу Славутської гімназії № 7 Славутської міської ради;

– Вероніки НЕСЕН – учениці 5-Г класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»;

– Анни ЗАХОЖОЇ – вихованки клубу «Малюк», Будинку дитячої творчості м. Славута;

– Олександри ІВАНОВОЇ – учениці 2-А класу Славутської гімназії №5 Славутської міської ради;у номінації «Новорічна листівка для Захисників України»:

– Любові ЯКИМЧУК – учениці 3класу Ліщанського ліцею Сахновецької сільської ради Хмельницької області;

– Злати НІКОЛАЙЧУК – вихованки Дошкільного підрозділу Перемишельської гімназії Улашанівської сільської ради Шепетівського району.

Переможці конкурсу отримають грамоти та заохочувальні подарунки, а усі учасники – подяки, за участь у конкурсі.

Пресслужба НПП “Мале Полісся”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*