Визначено пріоритети на рік

Досить успішним був минулий рік для державних лісогосподарських підприємств області. Створено 830 гектарів лісових культур, у тому числі 80 гектарів нових лісів. Висаджено близько трьох мільйонів дерев,   частина з яких посаджена восени в рамках програми  Президента України «Зелена країна». Вперше за рік реалізовано продукції майже на 1 мільярд 114 мільйонів гривень. Великий внесок лісівники Хмельниччини зробили й до зведеного бюджету України. Податків, зборів (обов’язкових платежів)  разом із Єдиним соціальним внеском сплачено  461,4 мільйона гривень. Середня зарплата працюючого склала 27,6 тисячі гривень і є однією з найвищих у лісовій галузі держави.

Що потрібно зробити, аби добитися ще кращих результатів у 2022 році? Саме цьому була приділена головна увага на колегії Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, яка відбулася сьогодні, 25 січня. 

Порядок денний:

1. Про основні напрямки роботи підприємств Хмельницького ОУЛМГ у 2022 році для забезпечення успішного виконання поставлених Держлісагентством завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності начальника управління на 2022 рік.

2. Про стан виконання п.1.8. наказу управління від 30.11.2021 №90 «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності за 9 місяців 2021 року».

3. Про результати виконання у ІІ півріччі 2021 року заходів відомчого контролю за додержанням вимог законодавства України з питань охорони праці на підприємствах, діяльність яких координується обласним управлінням.

4. Аналіз виконання сортиментної структури рубок головного користування за 2021 рік.

У своєму виступі перший заступник начальника управління Павло Золотий зосередив увагу на забезпеченні виконання Указу Президента України  №228\2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України», створення умов для досягнення оптимальних показників рівня лісистості, а саме: розширеного відтворення лісів.  Виступаючий також порушив питання охорони і захисту лісів.

Заступник начальника управління Юрій Безноско, проаналізувавши промислову діяльність підприємств за минулий рік, наголосив на необхідності підвищити ефективність використання лісосировинних ресурсів. В цьому році планується збільшити вихід лісоматеріалів круглих не менше  ніж на 3 відсотки та дров’яної деревини промислового використання не менше ніж на 5 відсотків у порівнянні з минулим роком.

Щоб забезпечити ріст основних показників фінансово-господарської діяльності, потрібно вишукувати нові резерви, наголосив заступник начальника управління Олександр Семенець. Необхідно забезпечити рентабельність діяльності підприємств на рівні не нижче 3 відсотків по області. Слід спрямувати не менше 70 відсотків капітальних інвестицій на закупівлю машин і обладнання для лісогосподарських робіт і протипожежних заходів.

Заступник начальника відділу Віталій Красов зупинився на розвитку мисливського господарства.

Члени колегії обговорили можливість підприємств побудувати вольєри для тварин. На Хмельниччині наразі є один вольєр в Шепетівці. Начальник облуправління Петро Пешко наголосив:  «Враховуючи це, мисливство потрібно поєднати з рекреаційною діяльністю. Якість вольєрів повинна відповідати європейському зразку».

Про результати виконання в другому півріччі 2021 року заходів відомчого контролю за додержанням вимог законодавства з питань охорони праці на підприємствах доповіли головний спеціаліст з охорони праці обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дунець і директор ДП «Хмельницьке ЛМГ» Ігор Бурковський та директор ДП «Ізявлавське ЛГ» Сергій Кутасєвіч.

Головний спеціаліст управління Андрій Корінець проаналізував виконання сортиментної структури рубок головного користування в минулому році.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств.

Підбиваючи підсумки колегії, начальник управління Петро Пешко подякував трудовим колективам за успішну працю в 2021 році та побажав ще більших успіхів у поточному році.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*