Висівали жолуді механізованим способом

Цьогоріч  досить хороший урожай жолудя дуба звичайного. А тому  Новоушицьке лісове господарство поставило перед собою мету –  забезпечити підприємство на наступні роки посадковим матеріалом з основної лісоутворюючої породи – дуб звичайний.

Завдання по заготівлі жолудів перевиконано на 78,6 відсотка. Припасли 2500 кг жолудів при запланованих 1400 кг. Це забезпечить як успішне лісовідновлення зрубів підприємства посівом, так і вирощування достатньої кількості сіянців для потреб доповнення лісових культур старших років створення.

У  Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику  висіяно 1960 кг жолудя дуба звичайного на площі 0,555 га. Висів здійснювався  трактором МТЗ-82 в агрегаті з сівалкою лісовою універсальною. Цей спосіб  спрямований на покращення ефективності вирощування посадкового матеріалу, адже можна буде проводити  механізований  міжрядковий обробіток посівів. Решта насіння було закладено лісництвами на зимове зберігання в ями.

Жолудь, з метою його кращого збереження у траншеях та схожості у полі, оброблено протруювачем-фунгіцидом системної дії “Максим”.

Зазначені обсяги посіву жолудя дуба звичайного дозволять ДП “Новоушицьке лісове господарство” повністю забезпечити власні потреби  з лісовідновлення та створити резерви для можливої реалізації сіянців для інших підприємств.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство.”

image2 image1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*