Вихованці учнівських лісництв Хмельниччини здобувають перемоги на науковій ниві

На Хмельниччині працює 44 учнівські лісництва, де навчається 1055 учнів. Юні природолюби під керівництвом шефів доглядають за лісом, піклуються про птахів, звірів і мурах, вивчають природу.

Під час лісівничих та природничих занять у хлопчиків та дівчаток розвивається цікавість і прагнення до вивчення й дослідження оточуючого середовища.

Однією із таких допитливих та обдарованих дітей  є Катерина Якобчук – учениця 9-Б класу Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім. О. Кушнірука та вихованка учнівського лісництва «Юні лісівники».

Каті, як і більшості дівчат подобаються квіти. Особливий інтерес в дівчинки виник до унікальної рослини, яка знайшла притулок у Національному природному парку «Мале Полісся» – лілії лісової. Саме вона і стала підґрунтям для  майбутнього наукового дослідження.

Ще минулого року Катя разом із своїм керівником Іриною Рум’янцевою та науковими співробітниками Парку розпочала кропітке дослідження лілії лісової на території НПП «Мале Полісся». Воно увінчалося цікавою науковою роботою. Доробок учениця гідно представила від Ізяславського наукового товариства учнів у Хмельницькому відділенні МАН України,  посівши почесне третє місце в області.

Усі матеріали проведених досліджень будуть використані при написанні чергового тому Літопису природи НПП «Мале Полісся».

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*