ВИЇЗНА ТЕХНІЧНА НАРАДА БУЛА І ЦІКАВОЮ, І ПРОДУКТИВНОЮ

У ДП «Летичівський лісгосп», на базі Козачанського лісництва відбулася виїзна технічна нарада.

За графіком роботи та маршрутом першим пунктом було урочище «Бабино», де розташовується рекреаційний пункт. Тут продумано і зроблено усе для того, щоб відпочивальникам хотілося сюди приїжджати постійно. Альтанки – просторі, одна – двоярусна, столи, лавки, місця для смаження шашликів… Приїжджим здається, що зроблено усе, але лісівники знають, що багато чого тут не вистачає. Директор лісгоспу Ігор Сивун під час оглядин зони відпочинку запропонував розширити пункт, додати дитячих гойдалок, насамперед – прокласти доріжки.

Потім учасники наради оглянули в кварталі 14 лісові культури 2016 року, захисне лісорозведення 2008 року на площі 9,5 га. Лісівники висловлювали свої думки, робили зауваження, порівнювали… Тривав цікавий діалог.

Слід сказати, що лісничий Козачанського лісництва Є.І. Похила в процесі огляду, перш за все – представляв об’єкт. Розповідав чи то про лісові культури: в якому році створені, на якій площі, також схему посадки та головну породу, про освітлення, прочищення, рубки головного користування.

Згодом був переїзд в урочище «Козачки». Побували на торік створених лісових культурах, на рубках догляду в молодняках і на рубках головного користування 2020 року.

У селі Козачки гості оглянули розсадник цінних деревних і декоративних порід. Почуте, побачене справляло враження. Козачанські лісівники себе показали з найкращого боку. А недопрацювання візьмуть до уваги, недоліки виправлять.

Приємно зазначити, що підсумки наради підбивали у сучасно відремонтованій конторі лісництва, де для роботи створено гарні умови.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

img-6680-b8 img-6634-9c img-6642-2c img-6650-01-88

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*