Вовки допікають

Ще з літа мешканці деяких сіл  Ярмолинецького, Деражнянського та Віньковецького районів   потерпають від нападів вовків і лисиць на свійських тварин. З колективною заявою селяни звернулися до голів сільрад, які в свою чергу надали інформацію в  державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Отримавши дозвіл в  обласному управлінні лісового та мисливського господарства на відстріл хижих і шкідливих тварин, єгері, мисливствознавці ДП «Хмельницьке ЛМГ» розпочали облавні  полювання на хижаків,  залучивши до них для  ефективності велику кількість добровольців.  Перші облави не дали добрих результатів, бо дерева були в  листі, і це дозволяло звіру без труднощів знайти схованку. .
З настанням осені листя потроху опало  і   єгерська служба відстежила хижаків. На  облавному полюванні добули   вовка й вовчицю, одного сіроманця поранили наступного дня.  До відома: одна самка дає шість-вісім вовченят приплоду. Виживає, як правило, чотири. То наскільки б помножилася зграя вже на весну, можна підрахувати.

Зараз відстріл вовків триває. В угіддях Хмельницького лісомисливського господарства  добуто  за останні два місяці 15 лисів і  2 вовків.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ

%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba-34 %d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*