Вогонь зупинили вчасно

За останні дні на території ДП «Проскурівське лісове господарство» в Волочиському та Хмельницькому районах сталося декілька випадків загорянь екосистем, які межують з лісовим фондом, а також екосистем в лісовому фонді! Вогонь пошкодив лісові культури дуба звичайного на площі 0,9 гектара, а також відбулось займання лісової підстилки. Завдяки відданій, відважній і злагодженій роботі державної лісової охорони ДП «Проскурівське ЛГ» та працівників ГУ ДСНС України у Хмельницькій області пожежу вдалось вчасно ліквідувати із незначними збитками.  Травмованих та загиблих під час пожежі не було.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Працівники лісгоспу закликають вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття. Категорично забороняється: • створювати смітники та спалювати відходи; • розводити багаття у лісі та лісопосадках; • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки; • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я; • спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях; • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Прес-служба ДП “Проскурівський лісгосп”

csm_IMG-53e7bf398ce6023447993769d45f05fb-V_ac8502bb65 csm_IMG-9db4c122af0afb36d9f53aac7bf4c373-V_9a73110255

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*