ВПЕВНЕНИЙ ПОСТУП

Є чим пишатися колективу державного підприємства  «Хмельницьке лісомисливське господарство».  За перше півріччя 2017 року створено лісові культури на площі 72,9 га.  Як головні лісотвірні породи  використовували дуб звичайний ( 82,0 %) та модрину європейську (18,0%). Лісові культури за участю дуба звичайного створено на площі 59,8 га ( з них шпиговкою – 42,1 га, методом садіння – 17,7 га). Модрину європейську  посадили на площі 13,1 га.

Також  проведено реконструкцію насаджень на площі 4,6 га шляхом шпиговки жолудя дуба звичайного. У процесі вирощування лісових культур часто виникає потреба в їх доповненні – висаджуванні садивного матеріалу на місце рослин, що загинули. Так, у весняний період проведено доповнення лісових культур на площі  81,4 га. Для потреб населення  створено плантації новорічних ялинок площею 1,89 га.

У розсадниках підприємства у весняний період   проведено посів насіння на площі 0,618 га ( з них: дуб звичайний – 0,524 га, дуб північний – 0,094 га). Догляди за лісовими культурами проведено на площі 193,5 га, з них ручним інструментом – 63,8 га, культиватором – 21,3 га, кущорізом – 108,4 га.

Гарним показником для ДП «Хмельницьке ЛМГ» є завершення будівництва лісової дороги протяжністю 1,6 км в урочищі Волосовецька дача Пархомівського лісництва.  Зараз активно ведеться поточний ремонт лісової дороги  в урочищі Стражевська дача Прибузького лісництва. Вона складає завершену магістраль і проходить через весь лісовий масив та має вихід на дорогу загального призначення.

Державним підприємством  «Хмельницьке лісомисливське господарство» за І півріччя 2017 року виконало основні показники діяльності, а саме: обсяг реалізованої продукції  склав 40904,0 тис. грн., обсяг реалізації на 1-го штатного працівника – 207634,5 тис. грн. До місцевого бюджету  сплачено 3894 тис. грн., до державного  – 7239 тис. грн. та єдиного соціального внеску – 3976 тис. грн.

Успішна праця колективу в першому півріччі гідно оцінена. За підсумками трудового суперництва державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство», яке очолює Ігор Бурковський, стало переможцем трудового суперництва. Йому присуджено перехідний прапор. На церемонії нагородження, що відбулався в ХОЛМГ, начальник обласного управління Петро Пешко побажав колективу нових здобутків.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.IMG_1411

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*