Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

УВАГА,  КОНКУРС!!!

«Замість ялинки – зимовий букет !!!»

          Зустріч Нового року вже традиційно у багатьох людей пов’язана із зеленою красунею – ялинкою. Проте ми рідко замислюємось над тим, що наше бажання прикрасити живим деревом свою домівку, завдає природі шкоди.

%d0%b7%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b8-%d1%8f%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d1%83Саме з  метою запобігання цього Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках всеукраїнської акції «Збережи ялинку» знову оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» в період з 05.12.2016 р. до 23.12.2016 р.

І. Мета конкурсу

Привернути увагу суспільства до проблеми масштабного вирубування хвойних дерев у новорічно-різдвяний період; пропаганда заміни ялинок та сосен новорічними букетами або штучними ялинками для скорочення попиту на живі дерева та збереження новорічних традицій без знищення живого дерева.

ІІ. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі залучаються учні і вчителі загальноосвітніх шкіл та всі охочі регіону.

ІІІ. Умови конкурсу

3.1. Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Сфотографувати виготовлену роботу у кольоровому форматі А-4 та надіслати на нашу адресу або на електронну пошту, або принести (прислати) до нас готові роботи.

3.2. Новорічні букети, або цікаві еко-ялинки можуть бути виконані з різних підручних засобів (з природного матеріалу, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок та ін…).

3.3. При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання або навчання, зворотну контактну інформацію.

ІV. Порядок проведення конкурсу

4.1. Конкурс триває з 05.12.2016 р. по 23.12.2016 р.

4.2. Останній термін подачі конкурсних робіт – 23 грудня 2016 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

V. Критерії оцінки конкурсних робіт

5.1. Представлені на конкурс роботи будуть оцінюватись за наступними критеріями:

- дотримання зазначеної тематики та екологічна спрямованість робіт;

- гармонія поєднання елементів та цілісність композиції;

- доступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);

- нестандартність і міцність робіт (тобто витривалість перестановки, транспортування);

- охайність.

5.2. Роботи, які не відповідають вимогам п. 3.1, 3.2, та 5.1, до участі в конкурсі не допускаються.

VІ. Заохочення переможців конкурсу

6.1. Переможці конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» будуть відзначені грамотами, дипломами НПП «Мале Полісся» та заохочувальними призами.

6.2. Роботи учасників конкурсу не повертаються і будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся» (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство»).

6.3. Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

Тел. (03852) 4-15-36, 0966284375.

Ел адреса: malepolisja@ukr.net

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>