Вшанували загиблих воїнів-лісівників у антитерористичній операції

    У Пархомівському лісництві Хмельницького лісомисливського господарства сьогодні було велилюдно. У кварталі 41, виділ 18, де торік створили 0,5 гектара лісових культур із дуба, дугласії та горіха Зібольда, відбулося урочисте відкриття стели на честь загиблих воїнів-лісівників у АТО.

    Звучить Гімн України. Біля пам’ятного знака вишикувалася почесна варта із працівників підприємства, які брали участь в антитерористичній операції на Донбасі.   Отець Іван та отець Василь освячують хрест та пам’ятний знак. Лунають залпи на честь героїв. До підніжжя стели керівники обласного управління лісового та мисливського господарства і Хмельницького району, волонтери кладуть квіти. Учасники художньої самодіяльності виконали пісню «Плакала калина».

    Голова Хмельницької райради Ю.В. Мельник, заступник голови райради С.І. Янчук від імені місцевої влади висловили щиру вдячність лісівникам за доблесть, виявлену при захисті  територіальної цілісності держави. Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко зазначив, що лісівники краю завжди в перших рядах на захисті рідної держави, завжди беруть участь в патріотичних справах. Так, на четвертому з’їзді лісівників України вони виступили  ініціаторами створення меморіальних насаджень на честь лісівників-героїв АТО по всій Україні. Такі насадження створені в кожному лісгоспі Хмельниччини. І ось ще одне вшанування наших героїв у Пархомівському лісництві. Тож нехай ці освячені лісові культури будуть вічною пам’яттю українським героям!

   Слово бере директор Хмельницької загальноосвітньої школи №22, керівник громадського об’єднання «Дія» Л.І. Пастух, яка щиро подякувала лісівникам за допомогу армії та відзначила мужність лісівників, котрі захищали Вітчизну на її східних рубежах.

    Голова Меджибізької ОТГ М.А. Демків і голова Пархомівської сільської ради А.В. Бойко теж щиро дякували лісівникам за повсякденні хороші справи і за захист України.

   Школярі на честь героїв виконали патріотичні пісні.

  Наш громадянський обов’язок – завжди  бути вдячними тим, хто поклав своє життя заради Вітчизни!

Прес-служба  Хмельницького ОУЛМГ.

_1090360 _1090239 _1090214 _1090259 _1090290 _1090331 _1090354

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*