Вшанували пам`ять жертв війни

У Ізяславі  22 червня о четвертій ранку біля меморіалу воїнам-визволителям з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулася акція «Ніколи знову!». Ініціатором її проведення традиційно виступила районна ветеранська організація. У ній взяли участь: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, ветерани Другої світової війни, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста. Долучились до акції і представники ДП «Ізяславський лісгосп».

До учасників жалобного меморіального заходу звернулась голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй.

Поминальну літію за всіма жертвами війни в Україні, військовослужбовцями, цивільними, тими, хто загинув на примусових каторжних роботах в нацистській Німеччині, тими, хто загинув у спалених містах та селах, відслужив біля братської могили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Покладанням квітів та запалених лампад пам’яті біля меморіалу загиблим  учасники заходу віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни  та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на вівтар  перемоги своє життя та здоров’я.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

SAM_0390 SAM_0361 SAM_0363 SAM_0386 SAM_0387

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*