ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОУЛМГ

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про хід лісокультурної кампанії весни 2017 року.

Перший заступник начальника управління Хоптинецъ В.М.

  1. Про готовність підприємств обласного управління до пожежно-небезпечного періоду 2017 року.

Начальник відділу лісового та мисливського господарства Самсонов В.В.

  1. Про стан охорони праці на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства.

Заступник начальника управління Колесник В.Г.

4. Різне.

IMG_1359Відкриваючи засідання колегії,  т.в.о. начальника управління Павло Золотий спершу проінформував про хід квітневої наради в Держлісагентстві і загострив увагу на першочергових завданнях, які поставлені керівництвом Агентства перед галуззю. Так, необхідно предметніше займатися зміцненням матеріально-технічної бази підприємств, підготовкою до пожежно-небезпечного періоду, активізувати проведення природоохоронних акцій. Треба налагодити тіснішу співпрацю із засобами масової інформації для підняття іміджу професії лісівника і правдивого висвітлення діяльності галузі.

IMG_1361  Перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець детально проаналізував весняну лісокультурну кампанію. Зокрема, він зазначив, що всі підприємства справилися з планами. Всього відновлено 960 гектарів лісів при завданні весни 942 гектари.   Активно велося доповнення лісових культур. План весни виконано на 114 відсотків (майже 490 гектарів).

Виступаючий зазначив, що перевиконанню завдань сприяло і те, що в кожному районі разом з лісівниками  ліс садили працівники райдержадміністрацій і райрад, місцеві громади, учнівська молодь. На даний час усі лісгоспи повністю залісили минулорічні зруби й працюють на цьогорічних зрубах. Також робота кипить у лісових розсадниках, де висівають насіння. Найбільша увага приділяється основним лісовим породам: дубу, сосні, ясену, клену. Передбачається виростити цього року понад 4 мільйони штук посадкового матеріалу.

IMG_1370 Начальник відділу лісового та мисливського господарства Віктор Самсонов доповів про готовність підприємств обласного управління до пожежно-небезпечного періоду 2017 року. Він проінформував,  що торік на охорону підвідомчих лісів від пожеж, поповнення засобів пожежогасіння та на протипожежні заходи й утримання протипожежної інфраструктури  витрачено 4,2 мільйона гривень. Крім того на закупівлю нової техніки та протипожежного обладнання  підприємства виділили 3,7 мільйона гривень. Ці та інші заходи стали запорукою того, що не допущено жодної великої пожежі. А 13 незначних пожеж на площі менше двох гектарів було вчасно виявлено й погашено.

Нині всі підприємства ретельно готуються до пожежно-небезпечного періоду. Перевірено техніку й інвентар у пунктах накопичення. Усі вежі зі системами телеспостереження за лісом приведені в режим роботи. Перекрито шлагбаумами в»їзди в ліси. Розпочато догляд за старими і створюються нові мінералізовані смуги. Оскільки люди вже відвідують ліси, а на близьких до  лісових насаджень  полях подекуди трапляються підпали трави, лісова охорона розпочала  спільні рейди з поліцією, ДСНС з виявлення порушників. Здійснюється низка інших заходів, аби не допустити пожеж у лісі.

IMG_1374Заступник начальника управління Володимир Колесник детально проаналізував стан охорони праці на підприємствах, зазначивши, що в першому кварталі лісгоспи виділили на неї 500 тисяч гривень. Він подав низку слушних пропозицій для підняття безпеки праці на вищий рівень, загострив увагу на своєчасності виконання запланованих заходів, необхідності закупівлі  сучасних індивідуальних засобів захисту.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема, мова йшла про необхідність ремонту лісових автомобільних робіт,  підвищення соціального захисту працюючих, про внесення змін в показники трудового суперництва та ін.

Підбиваючи підсумки роботи, т.в.о. начальника управління Павло Золотий закликав колективи підприємств повсякчас дбати про охорону лісів від пожеж і лісопорушень, дбайливо вести догляд за лісом.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ. IMG_1364

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*