ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОУЛМГ

Чергова колегія Хмельницького обласного управління   лісового та мисливського господарства  відбулася 28 грудня з наступним порядком денним:

1.Про підсумки будівництва  лісових автомобільних доріг підприємствами ХОУЛМГ у 2016 році та план будівництва доріг на 2017 рік.

Заступник начальника управління Колесник В.Г.

2. Про діяльність підвідомчих підприємств і організацій у взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

Спеціаліст по зв’язках з громадськістю   Кривошия В.С.

3. Різне.

Спочатку т.в.о. начальника управління Павло Золотий детально розповів про хід грудневої виробничої наради Держлісагентства. Зокрема, він повідомив, що створена робоча група по формуванню лісової політики в Україні. Поставлено завдання удосконалити проведення аукціонів з продажу деревини, подати пропозиції  до «Санітарних правил у лісах України». Наголошувалося й на необхідності посилення виконавської дисципліни.

З першого  питання порядку денного на колегії виступив заступник начальника облуправління Володимир Колесник. Він зазначив, що будівництво лісових автомобільних доріг останнім часом стало одним з пріоритетів у діяльності підприємств. І це зрозуміло, дороги – артерії сполучення, сприяють підвищенню ефективності господарювання, економії пально-мастильних  матеріалів, подовжують строк експлуатації транспортних засобів. А ще вони мають велике соціальне значення, бо скорочують відстанні між населеними пунктами.

Активно будівництвом лісових доріг почали займатися з 1987 року. Введено в експлуатацію 82,4 кілометра доріг з твердим покриттям. Цьогоріч при плані 12,9 фактично побудовано 14,8 кілометра доріг другого типу ( з твердим покриттям ). Найкраще будувало нові лісові дороги Хмельницьке лісомисливське господарство. Славутським лісгоспом введена в експлуатацію найдовша дорога протяжністю 13,6 кілометра, з них 5,4 кілометра введено нинішнього року. Дорога  з’єднала Климентовичі й Романіни.

Крім цього лісгоспи будували дороги третього типу ( земельне полотно). У наступному році ці ділянки одягнуть у тверде покриття. В  цілому передбачається побудувати в 2017 році  доріг протяжністю не меншою, ніж цьогоріч.

Колегія дала протокольне доручення провести інвентаризацію лісових доріг до 25 червня 2017 року. Т.в.о. начальника управління Павло Золотий закликав посилити контроль за витрачанням коштів на будівництві доріг.

Потім спеціаліст по зв»язках з громадськістю Віктор Кривошия розповів  про взаємодію підвідомчих підприємств із засобами масової інформації та громадськістю. Зокрема зазначено, що діяльність    підприємств    лісової    галузі    області  постійно відображали  24 газети Хмельниччини,  4 обласних телерадіокомпанії і місцеві телестудії,  обласне  радіо. У центральній обласній газеті «Подільські вісті» з липня 2016 року почала виходити щомісячна сторінка «Ліси Хмельниччини», в якій всебічно висвітлюється життя трудових колективів галузі, проблеми.

Всього  за рік в ЗМІ опубліковано і вийшло в ефір  766 інформаційних та аналітичних матеріалів. Поміщено 408   повідомлень у мережі Інтернет.  Проведено 7 прес-конференцій. Про діяльність обласного управління    лісового    та    мисливського    господарства    інформує    веб-сторінка облуправління, на якій протягом року розміщено 344 матеріали.

Взаємокорисний діалог налагоджено з громадськістю. Керівники та спеціалісти управління, підприємств зустрічаються з населенням, читають лекції й проводять бесіди на лісову тематику в школах та інших навчальних закладах. Традиційними стали виїзні дні депутата в лісгоспах. Управління та підвідомчі підприємства  були генераторами  проведення масових акцій «Майбутнє лісу в твоїх руках», «За чисте довкілля» та інших природоохоронних заходів.

На колегії розглянуто низку інших питань.  Зокрема, перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець зупинився на вирощуванні новорічних ялинок і зажадав від керівників підприємств серйозніше ставитися до цієї  справи. До речі, станом на 28 грудня вже реалізовано 8 тисяч ялинок і сосен.

Заступник начальника управління Олександр Семенець говорив про перспективи фінансового розвитку підприємств у 2017 році.

Підбиваючи підсумки роботи колегії, Павло Золотий подякував колективам за сумлінну працю, привітав їх з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

img_1199-8 img_1202  img_1206img_1210

   

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>