Відбулася конференція «Відтворимо ліси разом»

Напередодні Міжнародного дня лісу, який відзначають 21 березня, в Києві відбулася  щорічна всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом».

 Участь у її роботі взяли: В.В. Вербицький– директор НЕНЦ України, доктор педагогічних наук, професор, Б.В. Дубровець – представник сектору міжнародних наук та зв’язків з громадськістю ДАЛРУ, Л.С. Осадчук – доктор сільськогосподарських наук, професор завідувач кафедри ботаніки деревинознавства та не деревних ресурсів лісу НЛТУУ, науковці та викладачі НУБіП, керівники учнівських лісництв.

Право презентувати Хмельниччину  було надане для зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» (керівник М.А.Зведенюк).  До делегації  області також увійшли інженер лісових культур ДП «Шепетівський лісгосп» А.О. Кирильчук та фахівець з екологічної освіти НПП «Мале Полісся» Ю.О.Лукащук.

Варто зазначити, що в Україні щороку збільшується кількість учнівських лісництв. Зараз їх 560, де займається понад 18 тисяч хлопчиків та дівчаток. Саме для підвищення ефективності роботи, формування свідомого ставлення до охорони природи, покращення роботи шкільних лісництв під час конференції розглянуто низку, питань пов’язаних з організацією діяльності учнівських лісництв.

У роботі дискусійного майданчика взяла участь А.О. Кирильчук, яка  розповіла про співпрацю ДП «Шепетівський лісгосп» з учнівськими лісництвами та їх здобутки. Також керівники учнівських лісництв мали змогу поділитися досвідом в організації роботи, обговорити проблеми, які виникають у діяльності лісництв.

Учасники конференції  відвідати майстер-класи й практикуми з насінництва, дендрології, таксації та пірології.

Всі учасники отримали сертифікати.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0977 DSC_0001 DSC_0013 DSC_0924 DSC_0944 DSC_0959 DSC_0966

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*