Відбулася конференція трудового колективу Ярмолинецького лісгоспу

На засіданні розглянуто чотири питання:

1.Про виконання колдоговору між роботодавцем і трудовим колективом ДП  “Ярмолинецький лісгосп» за 2019 рік (доповідачі : директор лісгоспу І.І. Кирилюк, голова профкому М.П. Омбиш , помічник лісничого А.І. Потравний, помічник лісничого О.М. Шатурський, помічник лісничого М.Ф. Яблонський).

2. Прийняття змін до колективного договору між роботодавцем і трудовим колективом ДП «Ярмолинецький лісгосп» на 2018-2019 роки.

3. Затвердження кошторису первинної профспілкової організації ДП «Ярмолинецького лісгосп» на 2019 рік ( інформація голови профкому М.П. Омбиша). Розгляд заяви М.П. Омбиша.

4.Інше.

На конференцію прибуло 58 делегатів від усіх підрозділів. У її роботі також взяли участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова галузевого обкому профспілки В.М. Лісовий.

На початку конференції директор лісгоспу І.І. Кирилюк зазначив, що колектив підприємства готовий до викликів, які нам готує сьогодення. Подякував всім за роботу в минулому році, окреслив плани на 2020 рік. Виступаючий наголосив на необхідності економії та мінімізації всіх витрат, оптимізації кадрів. Техніка безпеки – це питання номер один на підприємстві. Необхідно навчити робітників працювати правильно і безпечно для їхнього життя. Іван Іванович зазначив, що необхідно в 2020 році зберегти рівень зарплати і всіх соцвиплат згідно з колдоговором, далі дбати про пенсіонерів лісгоспу. Базове лісовпорядкування – це серйозний цьогорічний екзамен для нас. В нас все вийде і ми переможемо, – запевнив насамкінець виступаючий.

Голова профкому М.П. Омбиш зазначив: «Завершився ще один рік нашої спільної роботи, рік, який був більш складним у фінансовому відношенні. Але ми все одно змогли виконати всі поставлені завдання. Безумовно, що це все досягнуто завдяки наполегливій праці кожного структурного підрозділу лісгоспу і чіткої організації праці на всіх дільницях виробництва. Колективу, завдяки продуманій виробничій політиці адміністрації лісгоспу вдалося забезпечувати достойну заробітну плату, також нараховувалися премії, виділялися кошти на забезпечення соціальних потреб наших працівників, членів їх сімей і пенсіонерів лісгоспу. В 2019 році  оздоровлено в закладах санаторно-курортного типу «Рибаківка», санаторій «Хмельник», санаторій «Черче» 82 людини. Це діти та працівники нашого підприємства. Всі заяви, які надійшли в профком на оздоровлення від наших працівників, були задоволені. Колективний договір між роботодавцем і трудовим колективом вважаю виконаним».

Помічники лісничих А.І. Потравний, О.М. Шатурський, М.Б. Яблонський відмітили тісну співпрацю з адміністрацією підприємства. Вони також зупинилися на низці робочих питань по підрозділах: розповіли про використання подрібнювача під час догляду за лісовими культурами; про належне забезпечення робітників спецодягом та побутовими умовами для перебування в лісі (вагончики, буржуйки); подякували за вчасне та якісне забезпечення запчастинами для ремонту техніки. Відмітили своїх кращих працівників.

Приємними були слова начальника управління П.С. Пешка, що Ярмолинецький лісгосп є абсолютним лідером за рівнем зарплати між лісогосподарськими підприємствами області. Він також наголосив на поступовій модернізації всіх технологічних процесів, що підвищують якість та обсяги виконаних робіт, підтримав діяльність колективу  в побічному користуванні.

В.М. Лісовий позитивно відгукнувся, про забезпечення соціального пакету навіть в доволі складних умовах. Подякував колективу за особистий внесок в загальну лісівничу скарбницю. А також вручив директору підприємства Івану Кирилюку Подяку Голови Федерації профспілок України за активну роботу з оздоровлення.

Також профком вирішив задовільнити заяву М.П. Омбиша про його дострокове звільнення за власним бажанням. Враховуючи достатню кількість делегатів для прийняття легітимних рішень, було запропоновано обрати виконуючого обов’язки голови профкому. Дотримуючись юридично правильної процедури переобрання, лічильна комісія оголосила результати голосування: в голосуванні з питання обрання в.о.голови профкому первинної профспілкової організації Ярмолинецького держлісгоспу Сергія Васильовича Шутяка взяли участь 58 делегатів. «За» проголосували –   58 чол., «Проти» – 0 чол., «Утрималось»- 0 чол. Отже, за результатами голосування в.о. голови профкому обрано С.В. Шутяка.

РІШЕННЯ

           конференції трудового колективу ДП ″Ярмолинецький   лісгосп″

від 27 лютого 2020 року з виконання колективного договору між  роботодавцем і трудовим колективом лісгоспу за 2019 рік і прийняття колективного договору на 2020 рік

Заслухавши та обговоривши доповіді директора ДП ″ Ярмолинецький
лісгосп″     Кирилюк І.І. та голови профкому Омбиша М.П., конференція    трудового колективу постановляє :

     1.Акт виконання колективного договору за 2019 рік затвердити.

2. Колективний договір між роботодавцем і трудовим колективом за 2019 рік рахувати виконаним.

3.Адміністрації і профкому організувати колектив на успішне виконання колективного договору на 2020 роки .

4.Зміни до колективного договору на 2020 рік зі змінами і доповненнями – схвалити.

5.Доручити підписати колективний договір від роботодавця директору лісгоспу Кирилюку І.І., від трудового колективу голові профкому Омбишу М.П.

6. Кошторис профспілкової організації на 2020 рік – затвердити.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9963 IMG_9964 изображение_viber_2020-02-27_16-32-19 IMG_9969

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*