Відбулася технічна лісовпорядна нарада

Сьогодні, 3 липня, відбулася технічна лісовпорядна нарада для підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства й окремих інших користувачів. У її роботі взяли участь начальник Хмельницького ОУЛМГ П.С. Пешко, головний інженер комплексної експедиції «Укрліспроект» А.Г. Тимошенко, заступник начальника департаменту екології Хмельницької облдержадміністрації Р.А. Якубаш.

Відкриваючи нараду, П.С. Пешко наголосив, що потрібно звернути увагу на якість створених насаджень, запровадження інтенсивних методів вирощування. У віці стиглості такі насадження мають бути високопродуктивні.

У її ході фахівці відзначили, що ведення лісового господарства на підприємствах області здійснювалося згідно з проектами попереднього лісовпорядкування. Це забезпечило безперервне й раціональне використання лісових ресурсів. Достатня увага приділялася охороні й захисту лісу, належному санітарному стану насаджень, своєчасному проведенню рубок догляду.

Учасники зібрання відзначали, що відбуваються певні зміни в показниках лісового фонду, доповіли про причини змін, які відбулися за минулий період. Наголошувалося на необхідності корегування обсягів рубок головного користування, заходів з поліпшення якісного складу й оздоровлення лісів, протипожежного впорядкування та захисту від шкідників і хвороб.

Під час засідання озвучено низку пропозицій, що будуть враховані при проведенні лісовпорядкування та оформленні лісотаксаційних матеріалів.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0027 IMG_0046 IMG_0043

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*