Відеозвіт із виїзної колегії Хмельницького ОУЛМГ на базі Старокостянтинівського та Проскурівського лісгоспів

Відеозвіт із виїзної колегії Хмельницького ОУЛМГ, що відбулася минулого тижня на базі Старокостянтинівського та Проскурівського лісогосподарських підприємств.

Нагадаємо, як все відбувалось: у ДП «Проскурівське лісове господарство» оглянули лісові культури 2018 та 2019 років створенні методом шпигування жолудя, оглянули санітарно-вибіркову рубку.

У Самчиківському лісництві Старокостянтинівського лісгоспу учасники колегії побували на ділянці культур модрини, оцінили насадження дуба, де проведено обрізування бічних гілок з метою формування високопродуктивного насадження. Гостям розповіли, що тут постійно ведеться спостереження за показниками росту дерев, а саме – за динамікою змін дерев у діаметрі й висоті.

У Красилівському лісництві, в урочищі Баймаки оглянули насадження модрини європейської та дуба. Саме в Красилівському лісництві з’явилися перші ділянки модрини, які в подальшому стали насінєвими плантаціями для розмноження модрини на землях Старокостянтинівського лісгоспу та інших підприємств Хмельницького управління.

Там також поклали квіти до пам’ятника загиблих лісівників та вшанували полеглих хвилиною мовчання. А вже на території садиби лісництва працівники показали метод вирощування посадкового матеріалу дуба в коробах, пункт зосередження пожежного інвентарю та високопродуктивні насадження дуба з модриною, яким уже 61 рік.

Усі деталі у відео – https://fb.watch/db9VZkXOqK/

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*