Відзначено колектив Шепетівського лісгоспу

З нагоди Дня підприємця в Хмельницькому,в сесійній залі Будинку рад відбулися урочистості з відзначення кращих підприємців  області.

З привітанням до присутніх звернувся т.в.о.  голови облдержадміністрації Олег  Гуменний. Він відзначив, що підприємці працюють на користь рідного краю,  сприяють економічному зростанню нашої держави, створюють робочі місця, наповнюють державний бюджет, допомагають вирішенню соціальних проблем.

Присутні керівники підприємств були нагороджені відзнаками Хмельницької торгово-промислової палати, Головного управління Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Хмельницької митниці Державної фіскальної служби України, Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Хмельницькій області у різних номінаціях.

Приємно що у номінації «Сумлінний платник податків у галузі лісівництва» перемогу отримав ДП «Шепетівський лісгосп», який представляв деректор Володимир Сасюк.

Володимир Михайлович подякував за  високу оцінку праці колективу, зазначивши,  що підприємство і надалі буде сумлінно трудитися, зміцнювати економічну міць держави.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*