Відзначили Всеукраїнський тиждень права

 

З нагоди Всеукраїнського тижня права в Старокостянтинівському лісгоспі на техраді розглянуто питання реалізації й захисту прав людини. Юрисконсульт Ольга Слаба проінформувала, що 8 грудня 2008 рокувийшов указ Президента «Про Всеукраїнський тиждень права», який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, що відзначається з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Висвітлені на техраді питання містили правоінформаційний та правовиховний характер та були спрямовані на те, щоб кожен працівник лісгоспу не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі. Наголошувалося, що права людини мають бути реалізовані, що їх можна захистити у випадку порушення. Для забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина Конституція і законодавство України передбачають можливість здійснення громадянами певних дій, а також утворення системи органів держави, призначенням якої є допомога громадянам у реалізації і захисті їх прав.

О.М.Слаба акцентувала увагу на повазі до прав та свобод людини з боку як посадових осіб, так і працівників підприємства в цілому. Адже людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*