Відзначили досягнення, вказали на недоліки

У  ДП «Новоушицьке лісове господарство» з робочим візитом побували начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко і перший заступник начальника П.С. Золотий.

Разом із директором підприємства П.А. Стецюком та головним лісничим О.О.Лукомським вони оглянули  акаційєві та соснові захисні лісові насадження Новоушицького лісництва, що розташовуються на схилах річки Ушиця, поблизу сіл Джурджівка та  Миньківці. Раніше тут лісу не було, Працівники підприємства почали садити його ще в сімдесятих роках минулого століття. Нині око ваблять різновікові насадження.

Керівники обласного управління також побували в рекреаційних пунктах, що діють в межах Браїлівського лісництва та Новоушицького декоративно-квіткового розсадника. Незабаром ці зони відпочинку стануть ще привабливішими, адже заплановано оновити малі архітектурні форми.

В Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику високі гості оглянули сучасну теплицю, нещодавно введену в експлуатацію. Вона використовується для вирощування декоративного посадкового матеріалу.

Проінспектовано плантації декоративних рослин, посівні відділення лісового розсадника, де ростуть сіянці дуба звичайного, дуба червоного, горіха чорного та каштана кінського. Належно оцінено вирощування сіянців із закритою кореневою системою, адже на підприємстві впроваджено сучасну технологію вирощування посадкового матеріалу, завдяки чому отримано відмінні сіянці дуба звичайного у кількості 15 тисяч штук.

Відзначивши позитивні сторони у виробничій діяльності підприємства, керівництво обласного управління разом з тим вказало на недоліки. Над їх усуненням і працюватимуть найближчим часом.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

zobrazhennja-viber-2020-07-10-08-25-15-06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*