Під час свята відзначили кращих

Колектив ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» відзначив професійне свято – День працівника лісу. На урочистих зборах був присутній перший заступник начальника обласного управління – головний лісничий П.С. Золотий, який передав вітання від Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, побажав і надалі залишатись згуртованою командою, сміливо ставити перед собою високі плани та з чітко їх реалізовувати.

Директор підприємства І.І. Кирилюк привітав присутніх з святом та зазначив: «Лісове господарство України потребує змін – фахових, професійних, розумних, акуратних перемін в галузі, без політики, без концесії, без гучних заяв «реформаторів». Країна отримає нову модель управління лісовим господарством і ми в це віримо. Ми ж з вами – працівники Ярмолинецького лісгоспу – частинка отої великої системи, яку звати лісове господарство України. Від нашої з вами роботи, від злагодженості, від результату залежить майбутнє українського лісу. Доля нашої галузі сьогодні – це як доля міцного дуба, що виріс на узліссі. Хоч-би які вітри його не ламали, а він не падає! Стоїть і росте – аж поки не постане несхитною міццю лісової величі, окрасою землі. Щиро вітаю Вас усіх з професійним святом. Висловлюю Вам всім глибоку подяку і низький уклін і на нелегкому шляху до економічного, соціального та духовного піднесення – бажаю Вам і Вашим родинам щастя, добробуту, світлої долі, а Україні – Миру та Процвітання. Хай будуть благословенними Ваші зусилля. Хай шумлять крони величних лісів, народжених дбайливими руками працівників державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство».

П.С. Золотий та І.І. Кирилюк вручили працівникам лісгоспу почесні нагороди і премії до них.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження Подяка Прем`єр-міністра України вручена В.В. Гудловському – начальнику гаража. Нагородами Держлісагентства України нагороджені: В.В. Жищинський – стропальник Лісоводського нижнього складу та М.М Павлюк – тракторист Віньковецького лісництва. Нагородами обладміністрації та облради: О.М. Шатурський – помічник лісничого Сатанівського лісництва, А.А. Пулько – тракторист Ярмолинецького лісництва, А.В. Гладкий – менеджер із збуту лісгоспу. Почесними Грамотами управління нагороджені: А.І. Потравний, С.В.Куцкий, М.В. Даць, Я.В. Драпатий. Подяки управління оголошені В.В. Карвасарному, П.І. Матвеєву, В.Д. Кравцю , С.А. Онищуку, М.В. Дригулі, Ю.В. Чернію. Товариство лісівників України нагородило Почесними Грамотами І.І. Кирилюка та А.В. Любінецького. Нагороджені Грамотами профспілкових організацій різних рівнів Ю.О.Попель, Д.М. Сорочан, М.П. Омбиш, Н.П. Хоптяр. Також відзначили робітників нагородами та подарунками Віньковецької, Городоцької, Чемеровецької і Ярмолинецької райдержадміністрацій і райрад. Дванадцять працівників лісгоспу, які відзначаються зразковістю в роботі та виконанням планових показників, занесені на Дошку Пошани підприємства «Вирощуємо ліси – творимо майбутнє»: С.М. Бик, М.М. Павлюк, О.С. Котик, С.В. Роздайгора, І.Я. Думний, Ю.М. Помаля. А.П. Головко, В.В. Гаврилюк, П.В. Хейлик, В.В. Божик, С.С. Стойко, С.Є. Трачук.

Також за підсумками проведеної виїзної колегії ХОУЛМГ за належну організацію та підготовку бази проведення колегії, відповідно до встановленого маршруту, з метою заохочення працівників, виплатили грошову винагороду Віньковецькому, Зіньківському, Городоцькому, Сатанівському, Ярмолинецькому лісництвам. Не забули і за іменинників, адже саме в цей день четверо працівників лісгоспу відзначали свій день народження: Г.П.Писаренко , С.І. Баб`як, Р.С.Хоптинський , О.О. Гуменюк

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9811 IMG_9900 IMG_9953 IMG_9830

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*