Відновлювальні роботи на екостежці «Перлина Славутчини»

   Територія навколо славнозвісних Голубих озер, де розташована екологічна стежка «Перлина Славутчини», цілорічно піддається значному антропогенному впливу, адже кількість бажаючих відпочити в цій мальовничій місцевості досить велика. Нажаль, серед рекреантів часто трапляються безвідповідальні та несвідомі громадяни, які, відпочиваючи, дозволяють собі поводитись ганебно – руйнувати об’єкти облаштування туристично-рекреаційної інфраструктури та залишати по собі гори сміття.

   Отож, у зв’язку з тим, що туристичний сезон набирає обертів, працівники Національного природного парку «Мале Полісся» спільними зусиллями провели ряд відновлювальних робіт на маршруті екологічної стежки «Перлина Славутчини», зокрема відремонтували та оновили інформаційні стенди, полагодили лавочки для відпочинку, встановили нові агітаційні плакати.

   Нагадаємо, що екологічна стежка, відкрита на території гідрологічного заказника «Голубе озеро», є спільним здобутком колективу НПП, здійсненим за фінансової підтримки Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». З 2017 року «Перлина Славутчини» дає можливість різним категоріям відвідувачів знайомитися з об’єктами живої і неживої природи заказника. Учні та студенти, відпочиваючи, мають можливість тут спілкуватися з природою, вивчати та досліджувати рослинний і тваринний світ, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу. А проведені парківцями екскурсії екостежкою підвищують туристичну привабливість регіону серед місцевих жителів та гостей краю.

   Працівники НПП вкотре закликають відвідувачів шанувати природу та людську працю, не руйнувати того, що було зроблено для Вашого ж комфортного та пізнавального відпочинку!!!

Прес-служба НП Мале Полісся

smartcapture smartcapture 19-06-11-IMG_20190611_102112 smartcapture smartcapture smartcapture smartcapture smartcapture smartcapture smartcapture smartcapture sdr 19-06-11-IMG_20190611_140829 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*