Відпочивайте на здоров’я і бережіть створене лісівниками

Літо – пора відпочинку на природі, посиденьок біля багаття. Працівники ДП “Новоушицьке лісове господарство” прагнуть створити комфорт для дозвілля. В лісовому фонді підприємства діє чотири рекреаційних пункти. Вони добре облаштовані й пристосовані для сімейного відпочинку. Але відпочинок у лісі може нести для самого лісу масу ризиків – це і засмічення, і виникнення пожеж. Дозвілля на пунктах рекреації їх практично повністю нівелює.

На жаль, не всі відпочивальники є свідомими громадянами в плані культури. Вони іноді ламають та руйнують збудоване для них. А тому лісівники змушені проводити там ремонти та доповнення. Ось на рекреаційному пункті “Трихів ліс” Новоушицького декоративно-квіткового розсадника оновлено споруди та встановлено нову загорожу для більш естетичного сприйняття майданчика. Також проведено догляд за місцем стоянки для автомобілів.

У Струзькому лісництві, в зоні відпочинку “Дзвіночок” здійснено капітальний ремонт споруд, встановлено нові альтанки, оновлено загорожу та вхід до зони відпочинку. Також тут виставлено нову наочну агітацію. Тепер рекреаційний пункт став зручнішим та значно привабливішим для відпочивальників.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

длжє ол жлд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*