Від вихованця учнівського лісництва – до справжнього лісівника

Науковці Львівського національного лісотехнічного університету України в режимі онлайн провели День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та фахівців у галузі лісового господарства. Долучилися до заходу й лісівники Хмельниччини.

Освітньому напрямку лісівники краю приділяють неабияку увагу. На Хмельниччині діє мережа учнівських лісництв, що складається з 44-х учнівських об’єднань, навчанням і роботою в яких охоплено 1055 учнів.

Допрофесійна підготовка юних лісівників, індивідуальний усвідомлений вибір професій та направлення їх держлісгоспом на навчання в обраний разом з ними і їх батьками лісівничий заклад освіти, вже отримали особливу увагу й підтримку з боку адміністрації Хмельницького ОУЛМГ і підвідомчих підприємств.

Відповідно до програми онлайн-зустрічі Дня відкритих дверей відбулася презентація навчально-наукових інститутів Університету, зокрема лісового і садово-паркового господарства, деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну.  

День відкритих дверей — це змога отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*