В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку

Для вшанування пам’яті підполковника Олександра Кушнірука,  загиблого 25 грудня 2014 року  в зоні АТО, поблизу  Донецька, на подвір’ї  Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», який він   закінчив і який сьогодні носить його ім’я, відкрито погруддя герою.

Бюст  виготовлено місцевим митцем Миколою Ткачуком з ініціативи рідних мужнього офіцера та колективу  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука. Право відкрити погруддя було надано його рідним: батьку Олександру, дружині Олені, донькам Катерині та Анні.

Пам’ятний бюст  спроектовано, виготовлено й встановлено за рахунок благодійних коштів. Вагому частку вніс і колектив державного підприємства «Ізяславське лісове господарство». До речі, лісівники постійно допомагають  родині загиблого. З настанням сприятливої погоди вони  озеленять теритотію навколо меморіалу.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>