Гаряча пора – сезон полювання

     У зимовий період з відкриттям сезону полювання ліси наповнюються гавкотом собак та перегукуванням мисливців. Але досить часто полювання проводиться незаконно, без відповідних дозволів, у заборонених місцях чи з недотриманням правил добування дичини.

     А тому в цей період особливо активізується рейдова робота. Активно до неї  залучаються працівники Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ Національної поліції в Хмельницькій області. Люди останнім часом дуже агресивно налаштовані, особливо браконьйєри, на зауваження чи заборони, тому співробітники поліції є вагомим фактором у донесенні чинних норм та заборон до громадян.

    З початку 2018 року по ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено 46 рейдів, що принесло свої плоди. Під час патрудювання складено 7 протоколів щодо порушень правил полювання ст. 85 КУпАП. Накладено адмінштрафів на суму 612 грн. Усі лісопорушники були притягнуті до адміністративної відповідальності, погодилися із скоєними правопорушеннями та добровільно відшкодували накладені стягнення.

    Але найголовніше  – не спіймані лісопорушники та накладені штрафи, головне, що ця робота реально призводить до зменшення випадків незаконної діяльності у лісі, дисциплінує громадян у дотриманні законності та збереженні природних багатств.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу

Фото полювання 111 рейд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*