ГОЛОВНЕ – НЕ ДОПУСТИТИ ПОЖЕЖІ

Статистика свідчить, що майже 98 відсотків лісових пожеж виникає з вини людей, через необережне поводження з вогнем. Тому для недопущення пожеж при  ДП «Летичівський   лісгосп» створені рейдові групи, до складу яких увійшли працівники державної лісової охорони підприємства, підрозділу МНС та  поліції.  Вони  проводять постійні рейди в держлісфонді і роз»яснювальну роботу серед населення.

Нагадуємо несвідомим і безпечним відпочивальникам. За порушення правил пожежної безпеки в лісі винні громадяни будуть притягнуті до адміністративної відповідальності:

–         порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 85  до 255  і на посадових осіб – від 255  до 850 гривень;

–         знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 255 до 850  і на посадових осіб – від 595 до 1 020 гривень;

–         самовільне спалювання рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян – від 170  до 340 грн, на посадових осіб від 850  до 1190 гривень. Ті самі дії,  вчинені в межах територій та об’єктів природно – заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340  до 680, на посадових осіб від 1 190  до 1 700 гривень.

Завдяки злагодженій роботі державної лісової охорони, проведенню роз’яснювальної роботи серед населення і належному висвітленню у засобах масової інформації в Летичівському лісгоспі торік і за 6 місяців цього року не допущено жодного випадку лісової пожежі.

Лісівники ДП “Летичівський лісгосп” звертаються до жителів району з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при відвідуванні лісів. Якщо ви стали свідком виникнення лісової пожежі,  не проходьте мимо, негайно повідомляйте про неї за телефоном: 101; 102, самі по можливості самі вжийте заходів з її гасіння.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Pog

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*