Головний лісівник Ярмолинеччини провів зустрів із студентами НУБІП України

Директор ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Іван Іванович Кирилюк долучився до онлайн-зустріч зі студентами та науковцями НУБІП України.

Тема зустрічі – розуміння сучасних тенденцій та перспективних напрямів активізації процесів комплексного використання лісоресурсного потенціалу на лісогосподарських підприємствах.

Діяльність Ярмолинецького лісгоспу базується на екологічно орієнтованих принципах сталого ведення лісового господарства та лісокористування.

Іван Іванович зазначив: “Близько 50 % лісів – це ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного значення та захисні. До того ж два лісництва, Сатанівське і Вишнівчицьке, увійшли (без вилучення) до Національного природного парку «Подільські Товтри». А в таких лісах, відповідно до законодавства, обмежено проводити лісогосподарську діяльність. Саме тому, пошук шляхів диверсифікація виробництва, а саме в напрямі ефективного використання усіх дарів лісу – в пріоритеті”.

«Нашу органічну натуральну продукцію вже знають у багатьох куточках країни, у нас є постійні споживачі, які її охоче купують і популяризують», –  з гордістю ділиться Іван Іванович. На думку директора лісгоспу, навіть найменший клаптик землі повинен відчувати руку господаря та давати фінансовий результат, що й спонукало певні ділянки у тимчасових розсадниках відвести під ягідні плантації, розширити площі під садами. У сезон «тихого полювання» працівники усіх лісництв збирають у лісах гриби, суниці, лікарські трави.

Іван Іванович презентував студентам широкий асортимент власної лісової продукції «Ярмліс»: мед в оригінальних липових діжечках, подарункові набори цілющих чаїв, сушені білі гриби, опеньки та ягоди, розфасовані в спеціальні паперові пакети, а також борщові та супові набори, тушкованки.

Їх можна придбати через лісовий інтернет-магазин https://kmlisshop.org.ua/ , у фірмових магазинах «Лісовичок» та у мережі супермаркетів «Епіцентр».

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*