ГОСПОДАРНІСТЬ І ГОСТИННІСТЬ ЛЕТИЧІВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ОЦІНИЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ОБСЄ

  Наша родина проживає в Летичеві неподалік  адмінбудівлі ДП «Летичівський лісгосп». Стосовно ділових якостей його директора В.М. Сивуна нікого з мешканців райцентру  не здивуєш, бо для нас це не новина. Справжній господар.

   Якщо за будівлю лісгоспу в селищі має бути краще оформленим лише святий храм, то так воно і є. Вхід у адміністративне приміщення лісгоспу – офіційно-стриманий: ошатні туї, рівненько пострижені кущі самшиту. По обидва боки контори і за нею – яблуневий сад. Він дбайливо доглянутий, з  свіжо підбіленими стовбурами дерев, бордюрами. Все створює атмосферу затишку. Недарма тут оселилися  білки і з усього видно – добре почуваються на яблунях, не лякаються і людей.

  Затишно й у приміщенні. Працівники лісгоспу до того затишку звикли, не помічають, а от ті, хто час від часу працює на виборчих дільницях, дуже цінують гостинність і тепло цього підприємства. До речі, в актовому залі лісгоспу понад 20 років розташовується виборча дільниця 191 виборчого округу.  Вона створює певні незручності для лісгоспу, але В.М.Сивун  завжди йде назустріч суспільним потребам. От і цього разу під час підготовки й проведення виборів президента України Василь Михайлович розпорядився опалювати приміщення заради тепла в актовому залі: «У нас цілісінький день працюватимуть люди, тому й потрібно, щоб було по-людськи».

  Господарність, українську гостинність відзначили й представники ОБСЄ, які були присутніми під час голосування. Спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини організації з безпеки та співробітництва в Європі Вінтерс Джон Майкл (Америка) та Деген Лоїс Алексіс (Швейцарія) задоволені були ходом голосування в Україні, зокрема на окремих дільницях, які встигли відвідати на Хмельниччині.  Спостерігачі поспілкувалися з працівниками дільниці, розташованої в лісгоспі. Вони добрим словом оцінили затишок і тепло в приміщенні, організованість роботи. Вражені були  й гостинністю.(Християни західного обряду в цей день святкували Христове Воскресіння, тому під час коротких перерв могли скуштувати святкової паски і до паски). Пригостили і західних гостей.

  -У нас у Швейцарії дуже привітні і гостинні люди, проте, все, що могли б запропонувати гостям – це   маленьке горнятко кави, а у вас тут розкішний стіл, – дивувався Алексіс.

  Летичівським лісівникам було приємно за таку оцінку гостей.

   Л. АСЄЄВА,

секретар виборчої дільниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*