Господарюють у Летичівському лісгоспі добре

     Недоліків у Летичівському лісгоспі не виявлено. Якщо коротко, то саме таким був висновок провідного інженера-таксатора В.І.Маркітана  з ВО «Держліспроект»: «Зібрано всі  необхідні дані. Підбито підсумки. Все зійшлося: гектари, кубометри. У господарстві – грамотні, професійні спеціалісти. Організованість, злагодженість – у всьому». Такому висновку передувала не перевірка, а саме спільна, кропітка, більш як двотижнева  робота спеціаліста зі столиці з працівниками Летичівського лісгоспу.

   Здійснено плановий огляд  насаджень на проведення рубок догляду, оглянуто ділянки, визначено тип і умови проростання – задля спроектування лісонасаджень з дотриманням норм, природоохоронних та господарських функцій. Адже створення та відновлення лісових насаджень – одна з головних сфер діяльності лісогосподарського підприємства, бо саме вона формує лісове середовище й визначає якість лісу.  А обсяги і якість лісовирощування є найкрасномовнішим показником лісогосподарського виробництва.

  Щороку підприємство створює нові  лісові культури. Збільшенню лісових насаджень на землях, що непридатні для сільськогосподарського використання, – особлива увага. Нещодавно розпорядженнямоблдержадміністрації  передано в постійне користуванняЛетичівському лісгоспу земельні ділянки державної власності загальною площею 98,2 га. Вони розтащовані в різних місцях  за межами населених пунктів Деражнянського району.   Провідний інженер В.І. Маркітан разом з головним лісничим Летичівського лісгоспу О.В. Штойком  відвідали ці ділянки й вивчили можливості створення тут  різних типів насаджень.

   Уже цього року частину із виділених площ буде засаджено.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*