Декларації

1. Золотий Павло Степанович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст – аудитор.

2. Самсонов Віктор Володимирович, Хмельницьке ОУЛМГ, начальник відділу лісового та мисливського господарства

3. Красов Віталій Миколайович, Хмельницьке ОУЛМГ, заступник начальника відділу лісового та мисливського господарства – головний мисливствознавець,

4. Лобода Анатолій Федорович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства.

5. Станіславов Володимир Йосипович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства.

6. Роля Людмила Володимирівна, Хмельницьке ОУЛМГ, начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу.

7. Слободян Антоніна Іванівна, Хмельницьке ОУЛМГ, заступник начальника відділу бухгалтерського обліку- та економічного аналізу.

8. Зінченко Наталія Сергіївна, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку’ та економічного аналізу.

9. Хоптинець Леся Миколаївна, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу

10. Безноско Юрій Леонідович, Хмельницьке ОУЛМГ, начальник відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій та механізації.

11. Шевченко Андрій Дмитрович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст – головний механік відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій та механізації.

12. Патлатий Богдан Миколайович, Хмельницьке ОУЛМГ, провідний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій та механізації

13. Самсонов Андрій Вікторович, Хмельницьке ОУЛМГ, провідний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій та механізації.

14. Корінець Андрій Омелянович, Хмельницьке ОУЛМГ. провідний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій та механізації.

15. Втерковський Ярослав Юрійович, Хмельницьке ОУЛМГ, завідувач сектора кадрів та юридичного забезпечення

16. Супруновська Катерина Володимирівна, Хмельницьке ОУЛМГ, провідини спеціаліст сектора кадрів та юридичного забезпечення

17. Красова Людмила Петрівна, Хмельницьке ОУЛМГ, провідний спеціаліст сектора кадрів та юридичного забезпечення18. Клок Євген Артурович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства

18. Клок Євген Артурович, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства

19. Гаврилюк Людмила Анатоліївна, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства

20. Арутюнян Ані Арутюнівна, Хмельницьке ОУЛМГ, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>