Декоративний садивний матеріал на усі смаки

Головним завданням ДП «Ізяславський лісгосп» є створення і вирощування високопродуктивних, довговічних та біологічно стійких лісових насаджень із господарсько-цінних деревних порід. Поряд з цим у господарюванні важливе місце займає вирощування та реалізація декоративного садивного матеріалу.

Підприємство вирощує якісний, красивий і недорогий декоративний садивний матеріал.  Пропонується для реалізації широкий асортимент хвойних та декоративно-листяних порід. Серед них – самшит вічнозелений, золотий дощ, різні види та форми  ялівців і туй. Рослини – різних розмірів,   добре пристосовані до наших кліматичних умов.

Вибрати та придбати рослини з відкритою кореневою системою можна в декоративному розсаднику ДП «Ізяславський лісгосп», який розташовуться навпроти головної адмінбудівлі підприємства. Зараз завершуються роботи з облаштування майданчика для реалізації декоративного посадкового матеріалу біля торгового павільйону «Лісовичок». Тут можна буде придбати вподобані рослини з закритою кореневою системою – в контейнерах. До речі, ознайомитися з асортиментом та придбати продукцію можна  через інтернет-магазин, який діє за посиланням https://kmlisshop.org.ua/golovna.html

Крім декоративних рослин, підприємство пропонує для реалізації насіння сосни звичайної  та соснові шишки, які можна використати для декорування.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0548 DSC_0577 DSC_0586 DSC_0790 DSC_0792 Брабант Вудварді Глаука Колумна Самшит Смарагд тамараксифолія Ялівець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*