День депутата районної ради провели у лісових масивах Славутчини

З метою ознайомлення широкого кола громадськості  району з лісогосподарською діяльністю Славутського лісгоспу   проведено виїзний День депутата районної ради.

Участь у заході взяли: начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  П.С. Пешко, голова районної ради Л.А. Радзивилюк, голова райдержадміністрації Б.П.Маршук, депутати  обласної  та районної рад, голови сільських рад.

Директор лісгоспу В.В. Сапожнік надав вичерпну інформацію про  лісовий фонд  району, систему захисту  й охорони лісу,  доповів про економічні показники роботи підприємства.Так, лісгосп  успішно справляється із завданнями з лісовідновлення, догляду за лісовими культурами та з вирощування посадкового матеріалу. Підприємство працює прибутково, працівники одержують високу зарплату. Своєчасно  й у повному обсязі сплачуються податки до державного та місцевого бюджету. Станом на 22 серпня сплачено 4,6 мільйона гривень платежів до місцевого бюджету  і 13 мільйонів гривень до державного бюджету. Для сільських рад району  лісгосп у виді податків перерахував 1,3 мільйона гривень.

Гості з цікавістю оглянули кілька лісових розсадників підприємства, ознайомилися з роботою складу лісопродукції на залізничній станції Славута-1. Вони також побували на всихаючих, уражених вершинним короїдом насадженнях у Славутському та Миньківському лісництвах,  на лісових культурах  Романінського лісництва.

Депутати цікавилися комплексом заходів з охорони та захисту лісу. Їх вразило те, що з початку року   виявлено величезні  площі осередків шкідників. Тут негайно треба  проводити санітарно-оздоровчі заходи. Площу вибіркових санітарних рубок визначено в 1615 га, в тому числі на території НПП «Мале Полісся» – 265 га. Нині  вже проведено вибіркові рубки на площі близько 1000 га. Суцільні санітарні рубки  визначено в обсязі 60,5 га , з яких вже проведено 50 га.

Начальник управління П.С. Пешко загострив увагу учасників виїзного засідання на необхідності повної взаємодії органів місцевого самоврядування з лісокористувачами при проведенні усіх видів робіт, а особливо з попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах.

День депутата пройшов з великою користю. Учасники побачили роботу лісівників зблизька, взнали, які проблеми дошкуляють підприємству. Депутати й керівництво району висловили намір і бажання  підставити плече  в розв»язанні  цих проблем.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

 

 

03 01 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*