День депутата

У рамках популяризації лісової галузі та інформування представників місцевої громадськості в державному підприємстві “Новоушицьке лісове господарство” проведено інформаційно-освітній захід – День депутата. В ньому взяли участь голова Новоушицької райдержадміністрації Ю.С. Танасійчук, голова Новоушицької районної ради О.Д.Проциш, депутати Новоушицької селищної ради та районної ради, а також представники громадських організацій.

Керівники та працівники підприємства  розповіли гостям про специфіку лісової галузі та про вирощування лісових насаджень. Їм було продемонстровано увесь комплекс лісогосподарських заходів з вирощування та догляду за лісом, починаючи із заготівлі лісового насіння  і закінчуючи рубкою головного користування у стиглому лісі. Протягом зустрічі учасники заходу мали можливість ознайомитися з усіма видами рубок догляду за лісом, особливостями проведення вибіркових санітарних рубок, рубок головного користвання, доглядом за лісовими культурами усіх вікових груп та роботою проміжного складу деревини.

Особливу увагу учасники заходу приділили процесу заготівлі та реалізації деревини. Їм було презентовано галузеву систему електронного обліку, продемонстровано маркування лісопродукції та процеси електронного обліку деревини, надано на розгляд і ознайомлення усі супровідні документи щодо руху лісової продукції.

Також мова велася про роль та можливості ДП “Новоушицьке лісове господарство” у боротьбі із лісовими пожежами. Гостям показали  техніку та засоби пожежогасіння.

Велике зацікавлення в представників влади та громадськості викликало вирощування декоративного посадматеріалу. Вони оглянули маточні плантації для заготівлі живців,  тепличне господарство та безпосередньо плантації з вирощування декоративного посадматеріалу у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику.

Завершуючи захід, лісівники  та депутати намітили плани подальшої співпраці та взаємодопомоги, зробили акцент на тому, що подібні заходи  корисні в плані розвіювання міфів про заготівлю деревини та наголосили, що акцію необхідно проводити щорічно із залученням якомога більшого кола учасників.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу

d5 d1 d2 d3 d4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*