ДЕРЕВА МИРУ

Стартувала акція «Посади дерево миру». Її вже встигли полюбити люди у різних куточках України, адже  четвертий рік поспіль восени та навесні висаджують  дерева – символи миру. По всій Україні їх вже десятки тисяч. Ідея акції «Посади дерево миру» належить Українській греко-католицькій церкві (УГКЦ), потім її підтримала Українська православна церква. А сьогодні до акції долучились перший заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий,  працівники ДП «Хмельницьке ЛМГ» на чолі з директором Ігорем Бурковським  та працівники ДП «Проскурівське ЛГ» на чолі з директором Вадимом Бурковським, голова ВП ГО «ДІЯ» Валентина Базилюк, громада села Олешин, волонтери, парафіяни храму Св. Миколи Чудотворця і отець Василь Беринда настоятель парафії та отець Іван Кашараба с. Осташки , учні шкіл Олешинської, Іванковецької , м.Хмельницького ЗОШ № 24, НВО № 28, ЗОШ № 22 разом з своїми педагогами.

Мета акції – формування екологічної свідомості та патріотизму, збереження та примноження природної спадщини, прагнення берегти рідну природу і країну.

Сьогодні в рамках даної акції були висаджені Алеї на честь Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули  в АТО на сході України. Створення алеї Небесної Сотні в с. Олешин  започатковано 13 жовтня 2017 року  Валентиною Базилюк та Михайлом Твердохлібом разом з активістами . В 2017 році висаджено було біля 180 кущів, а цього річ  висадили більше 200 кущів. Мета активістів зробити квітучою, єдиною і соборною всю Україну висаджуючи разом калину, бузок, горобину. Розпочали висадження квітучих алей з села Олешин Хмельницького району і щороку планується висадження алей  в інших населених пунктах.

Учні 10 класу ЗОШ № 24 разом з вчителем образотворчого мистецтва прикрасили сірий паркан чудовими малюнками.

По закінченню заходу всіх учасників частували юшкою і традиційно узваром.

Прес-служба Хмельнийького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*