Для особливого свята – особлива ялинка. На Летичівщині лісівники вирощують унікальний вид хвойних

У Летичівському лісгоспі вирощують особливий вид ялинок, які згодом реалізовуватимуть на новорічні свята. Це ялина канадська Коніка, що вважається в Європі найвишуканішою, так би мовити – номер один! Її посадили на площі 0,02 гектара, зараз за деревцями дбайливо доглядають, аби мати хороший результат.

Такий вид хвойних вперше виявили ще в 1904 році на озері Лаган. Саме привабливий зовнішній вигляд щільної конічної форми відкрив для цієї красуні двері в світ. Сьогодні ялинка прикрашає найрізноманітніші ботанічні сади і парки усього світу.

 Світло-зелена хвоя зовсім не колюча на дотик. Конусовидна форма ялини за щільністю не поступається легендарним топіарам – самшиту вічнозеленому і тису ягідному.

Канадська ялина Коніка може досягати висоти 3-4 м, однак росте вона доволі повільно. Тож аби деревце тішило око на новорічні свята, лісівники постійно доглядають за насадженнями. Головне – не допускати застійного перезволоження і ущільнення грунту, проводити регулярне кореневе і позакореневе підживлення, поливати, прополювати рослини. Тоді ялина канадська віддячить красивою, блискучою кроною.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*