Добрі справи летичівських лісівників

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» летичівські лісівники організували низку заходів.

І ось ще одна добра справа. Біля греко-католицького храму Пресвятої Трійці, що у Вовковинцях, вони провели озеленення. Головний лісничий О.В. Штойко разом з інженером лісового господарства С.І. Одійчуком, інженером лісових культур Ю.М. Кравчуком до поїздки у Вовковинці підготувалися завчасно. Із собою привезли саджанці, вирощені у Бохнянському лісництві. На лісівників із Летичева чекали лісівники вовковинецькі. Лісничий В.В.Бортняк та помічник лісничого О.А.Войтов організували бригаду із своїх працівників. Отець Павло з парафіянами підготували площу для нових насаджень. Було висаджено ялівець скельний і самшит вічнозелений.

Парафіяни, проводжаючи лісівників, дякували їм за добру справу. Отець же Павло разом з лісівниками відправився до місцевої школи. В актовому залі зібралися старшокласники. Отець Павло не оминув нагоди активного спілкування зі школярами, підтримав у зверненні до них молодого спеціаліста-лісівника Юрія Кравчука. Обоє, хоч і кожен через призму свого світобачення, говорили про любов до природи, її збереження, про те, що кожен має зробити внесок в озеленення свого дому, території школи, місцевості, на якій проживаємо.  Звичайно, говорили й про ліси, про те, що людство і ліси пов’язані нерозривно.

 Після цікавої розмови дітям цікаво було і працювати. Привезені лісівниками саджанці зайняли чималу площу. Знайшли тут своє місце 10 скельних ялівців, 6 ялівців козацьких, 6 туй золотистих, 50 берізок повислих та 50 кленів-яворів. Діти з радістю висаджували, підливали деревця і кожен намагався запам’ятати своє дерево. Щоб через роки потішитися його ростом, заховатися в його прохолоду.

   В акції взяли участь більше 120 учнів. Байдужих до того, про що говорили у залі школи, що відбувалося на території закладу, не було.

Отець Павло, дирекція школи дякували Летичівському лісгоспу за безкоштовно надані саджанці, злагоджену, організовану роботу.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_4034 IMG_4052 IMG_4058 IMG_4060 IMG_4074 IMG_4076 IMG_4096

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*