Догляд за лісовими культурами – першочергове завдання

   Передусім зараз працівники ДП «Ізяславське лісове господарство»  цікавляться, як прижилися цьогорічні сіянці. Але не менше уваги потребують і дворічні, і трирічні культури.
Обов’язковою вимогою для створення якісних, високопродуктивних лісових насаджень є своєчасний догляд за культурами.
Впродовж декількох років лісівники дбають про молоді насадження, створюючи сприятливі умови для їх росту та розвитку, знищуючи бур’яни, трав’янисту рослинність та поросль малоцінних порід.
Саме зараз з’явилася велика забур’яненість після дощів та з приходом тепла. Отож необхідно проводити   догляди за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення.
   Маленькому деревцю потрібен особливий догляд. Про це дбають інженери, лісничі, їх помічники,  майстри лісу та безпосередньо лісники.
Протягом  тижня головний лісничий ДП «Ізяславський лісгосп»  В.П. Зайчук разом з інженерами лісогосподарського відділу, лісничими та майстрами лісу провели огляд лісових культур на території Лютарського, Михельського, Плужнянського, Кунівського та Білогірського лісництв для обстеження стану молодих саджанців та перевірки якості проведеного догляду за ними. Основну увагу вони зосередили на лісових культурах, що ростуть на багатих родючих ґрунтах, де спостерігається підвищена забур’яненість і є складні умови догляду.
   На 2021 рік заплановано провести догляд на площі 1250 гектарів.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*