Допомога лісівників у боротьбі з епідемією коронавірусу COVID-19

1.   Адміністрацією  та  колективом  ДП  “Ярмолинецьке  лісове господарство” прийнято рішення про виділення одноденного заробітку в сумі 100 тис.грн. на боротьбу з коронавірусом COVID-19 Ярмолинецькій ЦРЛ. Наступні транші будуть направлені в Городоцьку ЦРЛ, Чемеровецьку ЦРЛ та Віньковецьку ЦРЛ.

2.   Адміністрацією  та  профспілковим комітетом  ДП “Ярмолинецьке  лісове господарство” прийнято рішення про надання матеріальної допомоги у вигляді продуктових наборів, засобів індивідуального захисту та грошової допомоги по 500 грн. пенсіонерам лісгоспу в зв’язку з епідемією коронавірусу  COVID-19.

Звернення директора ДП “Ярмолинецьке лісове гоcподарство”

Дорогі ярмолинчани!

Звертаюсь до вас в цей нелегкий час, коли весь світ стоїть перед новим іспитом у вигляді пандемії коронавірусу. Перед нами постає питання – як вижити в цій ситуації. Сьогодні Бог поставив і багатих, і бідних українців в рівні умови – лікування тільки в Україні і в тій медицині, яку знищували десятиріччями.

Зараз, коли навіть найбагатші країни світу відверто кажуть про неготовність своїх медичних систем перед загрозою коронавірусу, думаю всі ми розуміємо, що маємо велику проблему у власній медицині. На даний час вона ще тримається, бо має найцінніше – наших українських медиків. Але вони вже сьогодні потребують нашої допомоги у забезпеченні ліками та обладнанням!

Жодному з нас не можна залишитись осторонь цієї проблеми! Вірус розповсюджується з неймовірною швидкістю і завтра може статись, що треба буде звернутись особисто чи родичам, чи знайомим і зіткнутись з відсутністю таких необхідних для виживання – ліків, медичних засобів та обладнання!

Наше завдання номер один – забезпечити медиків Ярмолинецької районної лікарні усім необхідним для боротьби з епідемією.

Тому я, Кирилюк Іван Іванович, як громадянин, як депутат Хмельницької обласної ради, звертаюсь в першу чергу до бізнесу, який працює на території Ярмолинецького району, до керівників підприємств і організацій, до всіх небайдужих громадян, про надання посильної допомоги нашій медицині.

Виступаючи прикладом для інших, я перерахував власні кошти на підтримку Ярмолинецької ЦРЛ у сумі 10 000 гривень.

Як керівник державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство» ініціював перед працівниками підприємства питання надання допомоги медичній галузі. За результатами цього колективом лісгоспу та профкомом було прийнято рішення про перерахунок одноденної заробітної плати працівників підприємства на рахунок Ярмолинецької ЦРЛ, що загалом складає 100 000 гривень.

Сьогодні будь-які наші кроки повинні мати єдину мету – зберегти життя та здоров’я людей. Тому ще раз звертаюсь до кожного громадянина з проханням не залишатись осторонь та допомогти власними коштами! Цей крок наблизить нас до перемоги над цим страшним викликом!

Дякую всім небайдужим громадянам, які не залишились осторонь та надали допомогу!

Також окремо дякую кожному українському медику! Сьогодні ви – наша єдина надія! Дякую вам за вашу роботу та вірність клятві Гіппократа!

Будьте здорові, дорогі земляки!

З повагою,

депутат Хмельницької обласної ради                                              Кирилюк І.І.

 Реквізити для благодійної допомоги:

КНП “Ярмолинецька ЦРЛ”

Код 02004574

МФО 315405

ХФАТ “ПриватБанку”

р\р UA693154050000026008052318826

Директор Соломон Альона Володимирівна

На підставі Статуту

Адреса: 32100, смт.Ярмолинці, вул.Шевченка, 41

Прес-служба ДП “Ярмолинецьке ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*