ДОСЯГАТИ ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

У ДП «Славутський лісгосп»  відбулася профспілкова конференція, на якій підбито підсумки роботи за минулий рік і виконання колективного договору між адміністрацією й трудовим колективом.

На колективних зборах були присутні 35 делегатів цехових підрозділів,  керівники адміністрації та профкому підприємства. У роботі конференції взяв участь т.в.о. начальника обласного управління лісового та мисливськог господарства П.С. Золотий.

Директор лісгоспу В.В. Сапожнік  у своєму звіті зазначив,  що колектив торік працював стабільно, ритмічно. Його досягнення  відзначені обласним управлінням. При плані 129, посаджено 156 гектарів лісових культур. На 10,8 відсотка збільшився обсяг реалізованої продукції в порівнянні з 2015 роком і складає 92832 тисячі гривень. Торік до державних та місцевих бюджетів і фондів  сплачено 18,3 мільйона  гривень, а до Єдиного соціального внеску – 4,3 мільйона гривень.

Голова первинної профспілкової організації  М.Н.Остапчук  у своєму виступі підтвердив, що весь комплекс соціальних пільг, зобов»язань адміністрації лісгоспу, передбачених колективним договором на 2016 рік, було реалізовано.

Делегати конференції – лісничий Жуківського лісництва В.І.Свідзінський , помічник лісничого Комарівського лісництва В.В.Яцюк, майстер нижнього складу №1 А.А.Николюк, начальник автогаража І.С.Сивук   відзначили впроваджені добрі справи у своїх підрозділах за минулий рік та задовільно оцінили роботу профспілкової організації  підприємства.

Керівник обласного управління П.С. Золотий відзначив хорошу роботу колективу, побажав, щоб лісгосп досяг ще кращих результатів та був прикладом для інших підприємств.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

01 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*