ДО ПОСАДКИ ЛІСУ ДОЛУЧИЛАСЯ ВЛАДА

На території Волочиського лісництва в рамках акції « Майбутнє лісу в твоїх руках» до посадки лісу  разом з  працівниками лісгоспу долучилися  апарат райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови Каруном Олегом Васильовичем, учні старших класів  Солом’янської загальноосвітньої школи,  а також небайдужі жителі села Соломна з сільським головою Куртою Вікторем Вікторовичем.

Цього разу було створено першу у Волочиському районі ділянку лісових культур з такої цінної породи як бук звичайний. Для школярів було проведено пізнавальну бесіду  про лісове господарство та передано для бібліотеки  книгу « Ліси Хмельниччини».

А вже через кілька днів у тому ж лісовому масиві допомогу лісівникам надали працівники апарату Волочиської районної ради на чолі з головою  Пазюком Сергієм Миколайовичем. Також завітав на даний захід і взяв активну участь  у висіванні насіння дуба  і очільник Волочиської райдержадміністрації Сергійчук Володимир Миколайович.  Лісівники щиро подякували  за посильну допомогу, а керівництво району  побажало гарних приростів та процвітання лісовій галузі.

Традиційно працівники лісгоспу пригостили гостей смачною юшкою та подарували для Волочиської районної ради книгу « Ліси Хмельниччини».

Прес-служба ДП «ХОСЛАП «Хмельницькоблагроліс».

3 1 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>