ДП «ЛЕТИЧІВСЬКИЙ ЛІСГОСП» ВИЗНАЧИВ КРАЩОГО ВАЛЬНИКА ЛІСУ

Професія вальника лісу  є однією з провідних у лісогосподарській галузі та водночас однією знайбільш травмонебезпечних. Велике значення мають професіоналізм та спритність. Саме тому щорічно проводимо змагання для  її представників.  Ці заходи дозволяють не лише продемонструвати, а й підвищити професійний рівень вальників. Також   вони слугують обміну досвідом.

Нещодавно на території Бохнянського  лісництва державного підприємства  «Летичівське лісове господарство» відбулося чергове змагання вальників. Погода була гарною, настрій у всіх суперників — чудовий. Тиснучи один одному руки, вони бажали один одному удачі. Цього року за титул переможця змагалися 42 учасники п»яти підрозділів підприємства: Бохнянського, Головчинецького, Козачанського,  Вовковинецького лісництв та Летичівського лісопункту.

Учасники  демонстрували  майстерність у звалюванні дерева на точність та підготовці бензомоторної пилки до роботи. Серед членів суддівської комісії — досвідчені фахівці лісогосподарського виробництва, які оцінювали швидкість роботи, якість виконаного завдання та дотримання техніки безпеки.

За результатами змагань перемогу одержав лісник Козачанського лісництва, лісоруб  шостого розряду   МихайлоТеслюк. Він буде представляти підприємство на обласних змаганнях.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*