ДП «Славутський лісгосп» – учасник міжнародного етно-екофестивалю

Представники лісового господарства стали учасниками першого міжнародного етно-екофестивалю «Колодар», який проходив під час святкування Дня міста Славути. Ідея цього заходу – популяризація культурної нематеріальної спадщини у всьому її різноманітті та унікальної природи, поєднання етно- та еконапрямків. Фестиваль відбувся в рамках реалізації всеукраїнського конкурсу культурно-мистецького проекту «Малі міста – великі враження», у якому Славутська міська рада стала переможцем. Проект реалізується за підтримки уряду та міністерства культури України.

Окрасою свята стала й виставка-розпродаж «Дари Поділля та Полісся». Славутський лісгосп представив великий асортимент власної продукції: сушені чорниці, терен, глід, шипшина, гриби, мед натуральний, мітли, віники банні, дрова для мангалу, а також сіянці із закритою кореневою системою.

Вабила відвідувачів мистецька програма. Вони також могли скуштувати страви української традиційної кухні, придбати різноманітні вироби на ярмарку еко-товарів та крафтових виробів. Бажаючі мали можливість взяти участь у майстер-класах з традиційних ремесел.

Фахівці-інженери лісового господарства Т.М. Поєнко та С.О. Бойчак ознайомили гостей фестивалю з дарами лісу та декоративним посадковим матеріалом і надали консультації з оформлення ландшафтної архітектури.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

IMG_4094 IMG_4100 (2) IMG-9d8f58b33d751de0b42a395c9049232c-V IMG_4015 (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*