Новоушицькі лісівники вчать дітей садити ліс

У рамках акції “Майбутнє лісу  в твоїх руках” лісництва  державного підприємства “Новоушицьке лісове господарство”  провели низку освітньо-виховних заходів серед учнівської молоді  району.

У Струзькому лісницві, в кварталі 6, виділ 4 доповнювали лісові культури вихованці учнівського лісництва Струзької загальноосвітньої школи . Перед учнями виступили лісничий В. М. Бондар та помічник лісничого В. Є. Волощук Вони висвітлили особливості роботи лісової галузі в плані лісокористування. Наголосили, що усі  насадження, які зрубують  на підприємстві, обов’язково відновлюють. Діти побачили, як самі лісові культури, так і ознайомилися з способами їх відновлення. Кожен учень мав змогу посадити своє деревце під керівництвом досвідчених лісівників.

У Новоушицькому лісництві учнів шкільного лісництва Куражинської ЗОШ залучили до доповнення захисних лісових культур на яружно-балкових землях поблизу села Куражин. В рамках цього заходу лісничий В. І. Самсонюк прочитав лекцію про роль лісів в охороні і збереженні навколишнього середовища. Учні дізналися про специфіку роботи підприємства зі створення захисних лісових насаджень на схилах річки Дністер та  притоках. Потім школярі здійснили екскурсію до мальовничих лісів біля Дністровського водосховища.

Залучення молоді до процесу створення лісових насаджень сприяє популяризації професії лісівника та виховує у підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи в цілому.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

image3 image4 image5 image1 image2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*