Еколого-освітній захід «Менше сміття – краще життя»

Щорічно 15 листопада в ряді країн відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки сміття.

Свою історію це свято веде з 1997 року, коли жителі США вперше відзначили America Recycles Day (День, коли Америка переробляє відходи»), який проводився екологами для заохочення громадян, які здають відходи на вторинну переробку і купують продукцію, зроблену з вторинної сировини. З роками це свято стало проводиться і в інших країнах, у тому числі  й в Україні.

Саме з нагоди відзначення Всесвітнього дня рециклінгу  провідний  інженер з екологічної освіти  національного природного парку «Мале Полісся» Н.В.Кратасюк провела для школярівІзяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука еколого-освітній захід на тему «Менше сміття – краще життя». Діти з великою цікавістю прослухали доповідь. Відбулася зацікавлена розмова.

Прес-служба НПП «Мале Полісся»

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>