Екскурсія екостежиною

Екологічна стежка «Перлина Славутчини» Національного природного парку «Мале Полісся» продовжує відкривати свої мальовничі краєвиди відвідувачам.

Цього разу до Парку завітали студенти першого курсу кафедри екології Хмельницького національного університету. Із викладацького складу від університету були присутні Дячук А.О. – кандидат педагогічних наук, доцент; Шевченко С.М. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент; Скрипник С.В. – кандидат педагогічних наук, доцент.

Так, майбутні екологи та біологи здійснили похід маршрутом екостежки «Перлина Славутчини».

Під час екскурсії, котру проводили директор НПП «Мале Полісся» Сасюк А.В. та фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О., студенти отримали новий багаж знань про природу краю, значно розширили своє уявлення про природу і, що саме головне весело й позитивно провели час на чистому, свіжому лісовому повітрі в оточенні мальовничих краєвидів.

Екскурсійний похід екостежкою приносить відвідувачам велику користь, адже знайомлячись з природою, особливостями природного ландшафту, як і діти так і дорослі розширюють свій кругозір, практикуються в орієнтуванні на місцевості, спостерігають за природними явищами.

Екологічна стежка дає можливість побачити об’єкт в різні відрізки часу.

У спілкуванні з природою розвивається допитливість, розширюється набутий багаж знань, проявляється інтерес до праці, пробуджується почуття прекрасного..

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний Хмельницькому національному університету за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку, пірнути у його мальовничу й неповторну красу природи та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини».

Прес-служба НП Мале Полісся

19-06-14-DSC_8663 19-06-14-DSC_8683 19-06-14-DSC_8687 19-06-14-DSC_8689 19-06-14-DSC_8692 19-06-14-DSC_8703

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*