Ефективно та раціонально розвивати лісову галузь Славутчини

Відбулося розширене засідання колегії Славутської районної державної адміністрації, на якому  підбито підсумки соціально-економічного розвитку району за 2016 рік.

Одне з питань на колегії стосувалося  раціонального використання лісових ресурсів на території району. Користувачів  лісового  фонду  та представників деревообробних підприємств усіх форм власності  хвилює наявність лісосировини для забезпечення роботою наших краян. Звичайно, всіх також турбує доля лісів загалом.

З роз»ясненнями принципів роботи державного підприємства «Славутське лісове господарство» виступив начальник відділу лісового господарства С.П. Бойко.  Він зауважив що підприємство є одним з найбільших платників податків у районі. Фінансова діяльність господарства планова і здійснюється згідно з діючими вимогами і правилами ведення лісового господарства. Сергій Петрович наголосив на дії нових санітарних правил,  які жорстко регламентують проведення санітарних рубок. Також було поінформовано присутніх про роботу системи електронного обліку деревини, яка  забезпечує стовідсотковий контроль   заготівлі   деревини.

На колегії зазначалося, що всі зацікавлені в стабільному та ефективному розвитку лісової галузі, раціональному використанні лісосировинних ресурсів, а головне – в збереження лісів.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

01 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*